facebook
Logo firmy

Sprzątanie biur

Usługi » Sprzątanie biur

sprzątanie biur

Nasza firma gwarantuje najwyższą jakość usług takich jak porządkowanie i sprzątanie biur.

Gdańsk jest głównym obszarem naszych działań, ale zapraszamy do kontaktu również firmy z okolic miasta. Nasz zespół składa się tylko z wykwalifikowanych pracowników, którzy wyróżniają się niezwykłą dokładnością, a zarazem szybkością wykonywanych prac. Oferujemy profesjonalne sprzątanie jednorazowo lub regularnie w wyznaczone dni i godziny. Jesteśmy bardzo elastyczni, chcąc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług.

W skład naszych usług wchodzi między innymi: odkurzanie i mycie podłóg, mycie okien i witryn szklanych, opróżnianie koszy na śmieci, ścieranie kurzu z mebli i sprzętów, mycie kuchni i zmywanie naczyń. Zapewniamy również uzupełnianie środków zapachowych do toalet, ręczników papierowych, papieru toaletowego, gąbek do mycia naczyń oraz mydła w płynie. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych, wysokiej jakości produktów czyszczących oraz sprzętu najwyższej klasy. Dzięki temu zleceniodawcy doceniają pracę naszego zespołu.

Zamawiając nasze usługi możesz być pewien, że Twój lokal będzie w dobrych rękach. Świadcząc usługi dla firm dbamy o regularny porządek i świeżość w biurze. Zapraszamy również osoby zainteresowane jednorazowymi zleceniami. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, dostosowując swoją ofertę do każdego zleceniodawcy. Podstawowym celem naszej firmy jest satysfakcja klienta i zwiększenie komfortu pracy w czystym i zadbanym wnętrzu. Wciąż poszerzamy swoją ofertę, by zapewnić jak najlepsze warunki wykonywanych przez nas usług, takie jak sprzątanie biur. Gdańsk jest miastem, gdzie zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, a nasza praca jest naszą wizytówką. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Państwa terminu. Zapewniamy konkurencyjne ceny, terminowość i sumienność.